Cineman VODFilmy VODNews

„Ach śpij kochanie” z Andrzejem Chyrą w marcu na Cineman VOD

Marcowe premiery w internetowym kinie Cineman VOD. Wśród nowości film oparty na faktach „Ach śpij kochanie” oraz chilijski dramat „Fantastyczna kobieta”.

W marcu na Cineman VOD będzie można zobaczyć Ach śpij kochanie – polski thriller z plejadą gwiazd w obsadzie, nominowany do Oscara chilijski dramat Fantastyczna kobieta oraz Suburbicon – komedię kryminalną z Mattem Damonem w roli głównej. Na koniec marca, tuż przed Wielkanocą, użytkownicy Cineman VOD będą mogli zobaczyć postrzelone mamuśki w gwiazdkowych opałach, czyli komedię Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta.

ACH ŚPIJ KOCHANIE – PREMIERA 02.03.

Ach śpij kochanie to oparty na prawdziwej historii polski thriller w reżyserii Krzysztofa Langa. Film przenosi widza w realia Krakowa lat 50-tych ubiegłego wieku. Młody policjant Karski od lat stara się wytypować i zatrzymać sprawcę niewykrytych morderstw. Prowadząc zawikłane śledztwo, które dodatkowo utrudniają jego zwierzchnicy, dociera do mającego nieposzlakowaną opinię i znakomite koneksje Mazurkiewicza.

Zwiastun

W filmie pojawiają się największe nazwiska polskiego kina. Obok wcielającego się w główną rolę Andrzeja Chyry w Ach śpij kochanie zagrali między innymi Bogusław Linda, Tomasz Schuchardt, Arkadiusz Jakubik, Andrzej Grabowski, Katarzyna Warnke, Katarzyna Figura i Katarzyna Gruszka. Muzykę do filmu skomponował Michał Lorenz, a za zdjęcia odpowiadał Adam Sikora.


FANTASTYCZNA KOBIETA – PREMIERA 02.03.

Nominowany do tegorocznego Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny chilijski dramat Fantastyczna kobieta to niezwykle klimatyczna historia Mariny, która po śmierci ukochanego musi zmierzyć się z otwartą niechęcią rodziny i ostracyzmem lekarzy i policji. Reżyserem filmu jest Sebastián Lelio, a roli Mariny wystąpiła znakomicie przyjęta przez krytykę Daniela Vega. Poza nominacją do Oscara film uzyskał także nominację do Złotego Globu oraz został nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na ubiegłorocznym Berlinale.

Zwiastun

SUBURBICON – PREMIERA 16.03.

Dostatnie i spokojne amerykańskie miasteczko czasów prosperity to sceneria, w której rozgrywa się wyreżyserowana przez Georga Clooneya komedia kryminalna Suburbicon. Pewnego dnia życie rodziny Lodge’ów obraca w gruzy. W czasie napadu ginie ukochana mama nastoletniego Nicky’ego. Pogrążony w rozpaczy chłopak postanawia pomścić ją na własną rękę. W poszukiwaniu sprawców rozpoczyna prywatne śledztwo, w trakcie którego odkryje mroczne sekrety przykładnej z pozoru rodzinki…

Zwiastun

George Clooney w filmie obsadził śmietankę Hollywood. W roli głównej występuje zdobywca Oscara Matt Damon, a partnerują mu miedzy innymi: również uhonorowana Oscarem Julianne Moore oraz zdobywca Złotego Globu Oscar Isaac. Film powstał według scenariusza autorstwa braci Coen.ZŁE MAMUŚKI 2. JAK PRZETRWAĆ ŚWIĘTA – PREMIERA 30.03.

Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn powracają w komedii Złe Mamuśki 2. Jak przetrwać święta. Tym razem młodym hollywoodzkim gwiazdom partnerować będą wcielające się w ich matki Susan Sarandon, Christine Baranski oraz Cheryl Hines. Nadchodzące Święta to tygodnie harówki przy garach, walka wręcz przy sklepowych ladach o najlepsze kąski, detektywistyczna praca w poszukiwaniu prezentów dla całej rodziny. To wszystko i jeszcze rady matek i babć dadzą dziewczynom nieźle popalić.

Zwiastun

Wszystkie premiery na Cineman VOD w marcu:

  • 02.03. Ach śpij kochanie
  • 02.03. Fantastyczna kobieta
  • 09.03. Qui pro quo – Stéphane De Groodt i Louise Bourgoin w przezabawnej komedii o zamianie ciał wiarołomnych małżonków
  • 09.03. Tylko dla odważnych – oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o elitarnym oddziale strażaków z Arizony, znanych jako Hotshots z Granite Mountain
  • 16.03. Suburbicon
  • 16.03. Piła: Dziedzictwo – kontynuacja jednej z najbardziej przerażających, oryginalnych i popularnych serii grozy
  • 23.03. Zwierciadło – Nicolas Cage w przerażającej historii pewnego motelu
  • 23.03. Woodshock – hipnotyczna opowieść o izolacji, paranoi i żalu, które istnieją w świecie snów
  • 30.03. Złe Mamuśki 2. Jak przetrwać święta
  • 30.03. Kobieta która odeszła – fascynująca historia zemsty po 30 latach niesłusznego uwięzienia
Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: