Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Cineman VODFilmy VODNews

„Ach śpij kochanie” z Andrzejem Chyrą w marcu na Cineman VOD

Marcowe premiery w internetowym kinie Cineman VOD. Wśród nowości film oparty na faktach „Ach śpij kochanie” oraz chilijski dramat „Fantastyczna kobieta”.

W marcu na Cineman VOD będzie można zobaczyć Ach śpij kochanie – polski thriller z plejadą gwiazd w obsadzie, nominowany do Oscara chilijski dramat Fantastyczna kobieta oraz Suburbicon – komedię kryminalną z Mattem Damonem w roli głównej. Na koniec marca, tuż przed Wielkanocą, użytkownicy Cineman VOD będą mogli zobaczyć postrzelone mamuśki w gwiazdkowych opałach, czyli komedię Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta.

ACH ŚPIJ KOCHANIE – PREMIERA 02.03.

Ach śpij kochanie to oparty na prawdziwej historii polski thriller w reżyserii Krzysztofa Langa. Film przenosi widza w realia Krakowa lat 50-tych ubiegłego wieku. Młody policjant Karski od lat stara się wytypować i zatrzymać sprawcę niewykrytych morderstw. Prowadząc zawikłane śledztwo, które dodatkowo utrudniają jego zwierzchnicy, dociera do mającego nieposzlakowaną opinię i znakomite koneksje Mazurkiewicza.

Zwiastun

W filmie pojawiają się największe nazwiska polskiego kina. Obok wcielającego się w główną rolę Andrzeja Chyry w Ach śpij kochanie zagrali między innymi Bogusław Linda, Tomasz Schuchardt, Arkadiusz Jakubik, Andrzej Grabowski, Katarzyna Warnke, Katarzyna Figura i Katarzyna Gruszka. Muzykę do filmu skomponował Michał Lorenz, a za zdjęcia odpowiadał Adam Sikora.


FANTASTYCZNA KOBIETA – PREMIERA 02.03.

Nominowany do tegorocznego Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny chilijski dramat Fantastyczna kobieta to niezwykle klimatyczna historia Mariny, która po śmierci ukochanego musi zmierzyć się z otwartą niechęcią rodziny i ostracyzmem lekarzy i policji. Reżyserem filmu jest Sebastián Lelio, a roli Mariny wystąpiła znakomicie przyjęta przez krytykę Daniela Vega. Poza nominacją do Oscara film uzyskał także nominację do Złotego Globu oraz został nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na ubiegłorocznym Berlinale.

Zwiastun

SUBURBICON – PREMIERA 16.03.

Dostatnie i spokojne amerykańskie miasteczko czasów prosperity to sceneria, w której rozgrywa się wyreżyserowana przez Georga Clooneya komedia kryminalna Suburbicon. Pewnego dnia życie rodziny Lodge’ów obraca w gruzy. W czasie napadu ginie ukochana mama nastoletniego Nicky’ego. Pogrążony w rozpaczy chłopak postanawia pomścić ją na własną rękę. W poszukiwaniu sprawców rozpoczyna prywatne śledztwo, w trakcie którego odkryje mroczne sekrety przykładnej z pozoru rodzinki…

Zwiastun

George Clooney w filmie obsadził śmietankę Hollywood. W roli głównej występuje zdobywca Oscara Matt Damon, a partnerują mu miedzy innymi: również uhonorowana Oscarem Julianne Moore oraz zdobywca Złotego Globu Oscar Isaac. Film powstał według scenariusza autorstwa braci Coen.



ZŁE MAMUŚKI 2. JAK PRZETRWAĆ ŚWIĘTA – PREMIERA 30.03.

Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn powracają w komedii Złe Mamuśki 2. Jak przetrwać święta. Tym razem młodym hollywoodzkim gwiazdom partnerować będą wcielające się w ich matki Susan Sarandon, Christine Baranski oraz Cheryl Hines. Nadchodzące Święta to tygodnie harówki przy garach, walka wręcz przy sklepowych ladach o najlepsze kąski, detektywistyczna praca w poszukiwaniu prezentów dla całej rodziny. To wszystko i jeszcze rady matek i babć dadzą dziewczynom nieźle popalić.

Zwiastun

Wszystkie premiery na Cineman VOD w marcu:

  • 02.03. Ach śpij kochanie
  • 02.03. Fantastyczna kobieta
  • 09.03. Qui pro quo – Stéphane De Groodt i Louise Bourgoin w przezabawnej komedii o zamianie ciał wiarołomnych małżonków
  • 09.03. Tylko dla odważnych – oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o elitarnym oddziale strażaków z Arizony, znanych jako Hotshots z Granite Mountain
  • 16.03. Suburbicon
  • 16.03. Piła: Dziedzictwo – kontynuacja jednej z najbardziej przerażających, oryginalnych i popularnych serii grozy
  • 23.03. Zwierciadło – Nicolas Cage w przerażającej historii pewnego motelu
  • 23.03. Woodshock – hipnotyczna opowieść o izolacji, paranoi i żalu, które istnieją w świecie snów
  • 30.03. Złe Mamuśki 2. Jak przetrwać święta
  • 30.03. Kobieta która odeszła – fascynująca historia zemsty po 30 latach niesłusznego uwięzienia

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!