HBONews World

Przybywa płatnych subkrybentów w usłudze HBO Now

Z platformy streamingowej HBO Now korzysta już ponad 2 mln użytkowników – poinformował Time Warner. W naszym kraju usługa jest niedostępna.

HBO Now to siostrzany serwis polskiego odpowiednika HBO GO, jednakże usługa jest dostępna bez żadnego zobowiązania ze strony platform cyfrowych czy operatorów telekomunikacyjnych.

Według najnowszych informacji od Time Warner, w zeszłym roku z oferty skorzystało ponad 2 mln użytkowników. To ponad dwukrotny wzrost biorąc pod uwagę rok poprzedzający. Wówczas liczba abonentów zamknęła się na poziomie ok. 800 tys.

Duży wzrost płatnej usługi jest podyktowany tym, że HBO Now pojawiał się w kolejnych krajach, a także na nowych platformach takich jak Playstation i Xbox.

Przedstawiciele polskiego oddziału HBO podczas debiutu usługi Now odnieśli się do zapytań ze strony mediów. Wówczas informowali, że wspomniana platforma na tę chwilę nie pojawi się w Polsce. Nie wykluczają, że wraz z rozwojem, kontent premium mógłby być wolny od zobowiązań ze strony innych podmiotów.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: