Bajki VODNewsStrefa BajekVoD

VoD.pl i Strefa Bajek nawiązują współpracę

Grupa Onet-RAS Polska oraz Cass Film nawiązują współpracę, w ramach której serwisy VoD.pl i StrefaBajek.pl wymienią się materiałami dla najmłodszych widzów.

Umowa pomiędzy firmami zakłada wymianę materiałów dziecięcych pomiędzy serwisami VoD.pl oraz StrefaBajek.pl.

Nawiązanie współpracy ze Strefą Bajek to kolejny istotny krok w rozwoju serwisu VoD.pl o wysokiej jakości treści dla dzieci, którą posiada Strefa Bajek. Współpraca zapewni dostęp do kompleksowej oferty w segmencie bajek na polskim rynku. Skorzystają na tym nie tylko rodzice i ich dzieci, ale również dystrybutorzy, dla których poszerzymy możliwości dotarcia do nowych klientów” – powiedział Tomasz Gaweł, dyrektor zarządzający segmentem VoD w Grupie Onet-RAS Polska

Strefa Bajek to bezpieczny i edukacyjny serwis dla najmłodszych widzów. Materiały dostępne w serwisie mogą być skierowane nawet do małych użytkowników od pierwszego roku życia. Serwis streamingowy pomaga rodzicom w udostępnieniu bajek dla określonego wieku, tak, aby dzieci mogły bezpiecznie oglądać przeznaczony dla nich kontent. Serwis powstał z myślą o rozwoju dla najmłodszych.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: