Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bajki VODNewsStrefa BajekVoD

VoD.pl i Strefa Bajek nawiązują współpracę

Grupa Onet-RAS Polska oraz Cass Film nawiązują współpracę, w ramach której serwisy VoD.pl i StrefaBajek.pl wymienią się materiałami dla najmłodszych widzów.

Umowa pomiędzy firmami zakłada wymianę materiałów dziecięcych pomiędzy serwisami VoD.pl oraz StrefaBajek.pl.

Nawiązanie współpracy ze Strefą Bajek to kolejny istotny krok w rozwoju serwisu VoD.pl o wysokiej jakości treści dla dzieci, którą posiada Strefa Bajek. Współpraca zapewni dostęp do kompleksowej oferty w segmencie bajek na polskim rynku. Skorzystają na tym nie tylko rodzice i ich dzieci, ale również dystrybutorzy, dla których poszerzymy możliwości dotarcia do nowych klientów” – powiedział Tomasz Gaweł, dyrektor zarządzający segmentem VoD w Grupie Onet-RAS Polska

Strefa Bajek to bezpieczny i edukacyjny serwis dla najmłodszych widzów. Materiały dostępne w serwisie mogą być skierowane nawet do małych użytkowników od pierwszego roku życia. Serwis streamingowy pomaga rodzicom w udostępnieniu bajek dla określonego wieku, tak, aby dzieci mogły bezpiecznie oglądać przeznaczony dla nich kontent. Serwis powstał z myślą o rozwoju dla najmłodszych.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!