NewsStrefa BajekVoD

VoD.pl i Strefa Bajek nawiązują współpracę

Grupa Onet-RAS Polska oraz Cass Film nawiązują współpracę, w ramach której serwisy VoD.pl i StrefaBajek.pl wymienią się materiałami dla najmłodszych widzów.

Umowa pomiędzy firmami zakłada wymianę materiałów dziecięcych pomiędzy serwisami VoD.pl oraz StrefaBajek.pl.

Nawiązanie współpracy ze Strefą Bajek to kolejny istotny krok w rozwoju serwisu VoD.pl o wysokiej jakości treści dla dzieci, którą posiada Strefa Bajek. Współpraca zapewni dostęp do kompleksowej oferty w segmencie bajek na polskim rynku. Skorzystają na tym nie tylko rodzice i ich dzieci, ale również dystrybutorzy, dla których poszerzymy możliwości dotarcia do nowych klientów” – powiedział Tomasz Gaweł, dyrektor zarządzający segmentem VoD w Grupie Onet-RAS Polska

Strefa Bajek to bezpieczny i edukacyjny serwis dla najmłodszych widzów. Materiały dostępne w serwisie mogą być skierowane nawet do małych użytkowników od pierwszego roku życia. Serwis streamingowy pomaga rodzicom w udostępnieniu bajek dla określonego wieku, tak, aby dzieci mogły bezpiecznie oglądać przeznaczony dla nich kontent. Serwis powstał z myślą o rozwoju dla najmłodszych.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: