NewsWP Pilot

Videostar udostępnia 11 kanałów z portfolio Viacom

Videostar wzbogacił się o kolejne 11 kanałów z portfolio Viacom. W ramach rozszerzonej oferty, abonenci zyskają stacje muzyczne, dziecięce i serialowe.

W pakietach Videostar pojawiły się stacje dziecięce (Nickelodeon, Nickelodeon HD i Nick Jr) oraz kanały muzyczno-rozrywkowe (MTV Polska HD, MTV Live HD, Viva Vh1, Vh1 Classic). W ofercie platformy znalazły się również stacje serialowe (Comedy Central HD, Comedy Central Family) emitujące najlepsze seriale i programy komediowe. Wśród nowości znajdziemy również filmowy kanał Paramount Channel HD.

– Współpraca z firmą Viacom to dotychczas jeden z najważniejszych kontraktów w kilkuletniej już historii Videostar. Świadczy on o naszej konsekwencji, wiarygodności i potencjale – mówi Michał Suchoń, lider projektu. – Obecnie nasza platforma oferuje już 83 kanały telewizyjne i to nie jest nasze ostatnie słowo – dodaje Suchoń.

Firma jakiś czas udostępniła stacje telewizyjne z portfolio ZPR Media (zobacz TUTAJ). Serwis z kanałami linearnymi ostatnio został przejęty przez Wirtualną Polskę (sprawdź TUTAJ).

Serwis oferuje dostęp do bezpłatnego pakietu, w którym znaleźć można ponad 30 kanałów linearnych. W darmowej ofercie znajdują się m.in WP, stacje Telewizji Publicznej, TVN, Polsat, TV4, TV Puls, Fokus TV, Nowa TV czy stacje muzyczne Eska TV i 4.funTV.

Platforma VideoStar jest dostępna na laptopach i komputerach za pomocą strony WWW. Do wyboru mamy także urządzenia mobilne (smartfony i tablety) z systemami Android i iOS. Serwis można uruchomić także na wybranych modelach telewizorów.

Źródło zdjęcia: Videostar

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: