NewsYouTube

„Ucho Prezesa” nowym serialem od Kabaretu Moralnego Niepokoju

Już 9 stycznia wystartuje internetowy serial satyryczny. Głównym bohaterem będzie Prezes, który trzyma pieczę nad całym polskim rządem.

Losy bohaterów nowego serialu internetowego będą zbieżne z aktualną partią rządzącą w Polsce. Dwa premierowe odcinki będą dostępne już 9 stycznia w serwisie YouTube oraz na portalach społecznościowych Facebook i Twitter.

W zapowiedzi serialu opowiadającego o politycznych przygodach Jarosława Kaczyńskiego możemy usłyszeć hasło: „w TEGO Prezesa, w TYM gabinecie, na TEJ ulicy. Jest tytułowym uchem, do którego każdy chce dotrzeć”.

Zwiastun:

„PiS naprawdę zgarnął całą pulę, zawładnął masową wyobraźnią właśnie dlatego, bo wystawił w pierwszej linii dobrych napastników. (…) Siłą rzeczy nie będzie tam nikogo z opozycji, bo nikt by się tam nie dostał. Chyba że wdarłby się jakoś gwałtem. Nawet prezydent nie może tam się dostać, siedzi pod drzwiami, czekając na zaproszenie” – podsumował Robert Górski.

Lider grupy kabaretowej tłumaczy, że tak samo jak przy rządzie Donalda Tuska, tak teraz będzie satyryczny sposób pokazywał działania obecnej partii rządzącej. Projekt, według twórców, ma zjednoczyć Polaków niezależnie od przynależności do konkretnej partii politycznej.

 

Dodaj komentarz

Comodo SSL banner
Close

Dostarczamy newsy dzięki reklamom :)

Prosimy o wyłączenie wtyczki AdBlock lub dodanie serwisu VODnews.pl do białej listy. Gwarantujemy, że nasz reklamy nie przeszkadzają w przeglądaniu serwisu, ani nie irytują. Dziękujemy!
%d bloggers like this: