Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
NewsYouTube

„Ucho Prezesa” nowym serialem od Kabaretu Moralnego Niepokoju

Już 9 stycznia wystartuje internetowy serial satyryczny. Głównym bohaterem będzie Prezes, który trzyma pieczę nad całym polskim rządem.

Losy bohaterów nowego serialu internetowego będą zbieżne z aktualną partią rządzącą w Polsce. Dwa premierowe odcinki będą dostępne już 9 stycznia w serwisie YouTube oraz na portalach społecznościowych Facebook i Twitter.

W zapowiedzi serialu opowiadającego o politycznych przygodach Jarosława Kaczyńskiego możemy usłyszeć hasło: „w TEGO Prezesa, w TYM gabinecie, na TEJ ulicy. Jest tytułowym uchem, do którego każdy chce dotrzeć”.

Zwiastun:

„PiS naprawdę zgarnął całą pulę, zawładnął masową wyobraźnią właśnie dlatego, bo wystawił w pierwszej linii dobrych napastników. (…) Siłą rzeczy nie będzie tam nikogo z opozycji, bo nikt by się tam nie dostał. Chyba że wdarłby się jakoś gwałtem. Nawet prezydent nie może tam się dostać, siedzi pod drzwiami, czekając na zaproszenie” – podsumował Robert Górski.

Lider grupy kabaretowej tłumaczy, że tak samo jak przy rządzie Donalda Tuska, tak teraz będzie satyryczny sposób pokazywał działania obecnej partii rządzącej. Projekt, według twórców, ma zjednoczyć Polaków niezależnie od przynależności do konkretnej partii politycznej.

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!