News

„Ucho Prezesa” doczeka się konkurencyjnej produkcji „Na wiejskiej”. To będzie HIT!

W sieci pojawił się trzy minutowy zwiastun nowej produkcji animacyjnej „Na Wiejskiej”, przy której „Ucho Prezesa’ to laurka dla Rządu.

Polityczna scena stała się inspiracją dla internetowych twórców, nadchodzi bowiem kolejna produkcja satyryczna „Na Wiejskiej”. Nowa produkcja wystartuje najprawdopodobniej na kanale YouTube (dokładniej TUTAJ).

Po pierwszym filmie można wnioskować, że uderzamy tylko w jedną partię polityczną. Jednakże będziemy przedstawiać wszystkich i wszystko, co ważne dla Polski. Bez obaw, opozycji też się oberwie – mówią w rozmowie z naTemat autorzy animowanego satyrycznego programu „Na Wiejskiej”, którzy na razie chcą pozostać anonimowi.

Na oficjalnym kanale, na którym pojawił się zwiastun czytamy:

„Na wiejskiej” to serial animowany, którego zwiastun pojawił się na You Tube. I chociaż zapowiedź „Na wiejskiej” trwa zaledwie trzy minuty, to łatwo można się zorientować, że będzie to ostra satyra polityczna, przy której produkcja Roberta Górskiego jest laurką dla władzy. Autorzy serialu animowanego już na początku ostrzegają, że to satyra, a wszelkie podobieństwa do rzeczywistych postać to przypadek: – Niniejszy materiał ma charakter satyryczny i jest w stu procentach fikcyjny. Jakiekolwiek podobieństwo do prawdziwych osób, imion, nazwisk, miejsc czy wydarzeń jest tak bardzo przypadkowe, że aż przegięcie pały. Scenerią serialu jest wieś, widać budynek przypominający wyglądem Sejm, tyle że zbudowany z desek. Postacie występujące w serialu „Na Wiejskiej” to zwierzęta. Jest więc kaczor śpiący w łóżku z kotem, jest koza, świnia i osioł. Niektóre zwierzęta zostały przedstawione w nagraniu, jest np. Mirosław Nielot.

Nowa animacja zadebiutuje w maju 2017 roku. Producentem serialu jest IWTStudio. Autorzy poinformowali, że chcą w krzywym zwierdziadle pokazywać społeczne i polityczne problemy naszego kraju. Historie przedstawione w serialu będą rozgrywane na wiejskiej farmie, a głównymi bohaterami będą nie kto inny – jak zwierzęta.

Zwiastun:

Komentarze:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL