NewsShowMax

Globus Polski z serialu „Ucho Prezesa” trafił do sprzedaży

W piątym odcinku mogliśmy zapoznać się z globusem Polski, który stał się hitem. Gadżet właśnie trafił do sprzedaży i tani nie jest.

Internetowy serial grupy Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. „Ucho Prezesa” stał się niekwestionowaną produkcją w ostatnich miesiącach. Zainteresowanie mini produkcją jest tak ogromne, że produkcja trafiła do platformy ShowMax.

W piątym odcinku mogliśmy śledzić kolejne losy rządzących Rzeczpospolitą Polską. Dla wiernych widzów największym punktem odniesienia był globus Polski, który stał się hitem.

– Polska od morza do morza za Jagiellonów? Ha, ha, to tyle co kot napłakał. Dziś będzie Polska od bieguna do bieguna! – mówi Prezes.

– Tak jest. Zrobię tylko odstęp Polski od biegunów, bo tam zimno. Żeby nie wiało – odpowiada jego pomocnik, Mariusz.

Bardzo szybko temat został podłapany, bowiem do sklepów właśnie trafił gadżet, który można kupić w przedziale 180-230 zł. W zestawie znajdziemy także naklejki mapy San Escobar.

To zaplanowana akcja wspierająca sprzedaż gadżetów z serialu. Produkt trafił nie tylko do internetowych sieci sklepów, ale także do tych tradycyjnych. Pierwsze egzemplarze są już dostępne w wybranych sklepach – widziane nawet w sklepie na Alejach Jerozolimskich w Warszawie.

Nie dotarliśmy do informacji, czy twórcy serialu mają w planach kolejne gadżety. Sama ekspozycja gadżetów może być dodatkiem do promocji „Ucha Prezesa”, choć nie wiadomo jak wpłynie to na samą sprzedaż.

Czy kupilibyście taki globus Polski?Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: