Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
NewsShowMax

Globus Polski z serialu „Ucho Prezesa” trafił do sprzedaży

W piątym odcinku mogliśmy zapoznać się z globusem Polski, który stał się hitem. Gadżet właśnie trafił do sprzedaży i tani nie jest.

Internetowy serial grupy Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. „Ucho Prezesa” stał się niekwestionowaną produkcją w ostatnich miesiącach. Zainteresowanie mini produkcją jest tak ogromne, że produkcja trafiła do platformy ShowMax.

W piątym odcinku mogliśmy śledzić kolejne losy rządzących Rzeczpospolitą Polską. Dla wiernych widzów największym punktem odniesienia był globus Polski, który stał się hitem.

– Polska od morza do morza za Jagiellonów? Ha, ha, to tyle co kot napłakał. Dziś będzie Polska od bieguna do bieguna! – mówi Prezes.

– Tak jest. Zrobię tylko odstęp Polski od biegunów, bo tam zimno. Żeby nie wiało – odpowiada jego pomocnik, Mariusz.

Bardzo szybko temat został podłapany, bowiem do sklepów właśnie trafił gadżet, który można kupić w przedziale 180-230 zł. W zestawie znajdziemy także naklejki mapy San Escobar.

To zaplanowana akcja wspierająca sprzedaż gadżetów z serialu. Produkt trafił nie tylko do internetowych sieci sklepów, ale także do tych tradycyjnych. Pierwsze egzemplarze są już dostępne w wybranych sklepach – widziane nawet w sklepie na Alejach Jerozolimskich w Warszawie.

Nie dotarliśmy do informacji, czy twórcy serialu mają w planach kolejne gadżety. Sama ekspozycja gadżetów może być dodatkiem do promocji „Ucha Prezesa”, choć nie wiadomo jak wpłynie to na samą sprzedaż.

Czy kupilibyście taki globus Polski?Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!