HBO MaxNewsSeriale VOD

Twin Peaks powraca. Premiera nowego sezonu w HBO GO

18-częściowy serial Twin Peaks wyprodukowany dla SHOWTIME® zadebiutuje z nowym sezonem w serwisie HBO GO. Pierwsze sezony już od 1 maja br.

Nowy Twin Peaks został w całości wyreżyserowany przez Davida Lyncha. Napisany i wyprodukowany przez Davida Lyncha i Marka Frosta ze wsparciem producentki Sabriny S. Sutherland.

Sezony 1-2 pojawią się również w HBO3 i HBO GO od 1 maja

Serial będzie miał swoją premierę w ramach HBO Europe na antenach HBO w Polsce, Rumunii, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, w Bułgarii, Mołdawii, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Kosowie, Czarnogórze, Macedonii oraz Bośni i Hercegowinie.

Twin Peaks to jeden z najbardziej przełomowych i wpływowych seriali telewizyjnych wszechczasów. Nowa produkcja SHOWTIME® zaczyna się dwadzieścia pięć lat po tym, jak mieszkańców osobliwego miasteczka zszokowała wiadomość, że urocza Laura Palmer została zamordowana.

TWIN PEAKS,18 x 60 minut, premiera wyłącznie w HBO i HBO GO 22 maja

W niezwykle wyczekiwanym nowym Twin Peaks widzowie zobaczą wielu znanych, powracających członków obsady, włącznie z Kylem Maclachlanem jako specjalnym agentem FBI. W serialu pojawi się również wiele nowych postaci.

Serial w Stanach Zjednoczonych został zamówiony przez stację ShowTime, z którą globalnie współpracuje nadawca HBO. W ramach współpracy na platformie HBO GO pojawiają się produkcje wspomnianej stacji telewizyjnej. To dobra wiadomość dla wszystkich sympatyków tej produkcji, bowiem będzie dostępna legalnie – mimo, iż nic nie zapowiadało takiej możliwości.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL