HBONewsSeriale VOD

Twin Peaks powraca. Premiera nowego sezonu w HBO GO

18-częściowy serial Twin Peaks wyprodukowany dla SHOWTIME® zadebiutuje z nowym sezonem w serwisie HBO GO. Pierwsze sezony już od 1 maja br.

Nowy Twin Peaks został w całości wyreżyserowany przez Davida Lyncha. Napisany i wyprodukowany przez Davida Lyncha i Marka Frosta ze wsparciem producentki Sabriny S. Sutherland.

Sezony 1-2 pojawią się również w HBO3 i HBO GO od 1 maja

Serial będzie miał swoją premierę w ramach HBO Europe na antenach HBO w Polsce, Rumunii, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, w Bułgarii, Mołdawii, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Kosowie, Czarnogórze, Macedonii oraz Bośni i Hercegowinie.

Twin Peaks to jeden z najbardziej przełomowych i wpływowych seriali telewizyjnych wszechczasów. Nowa produkcja SHOWTIME® zaczyna się dwadzieścia pięć lat po tym, jak mieszkańców osobliwego miasteczka zszokowała wiadomość, że urocza Laura Palmer została zamordowana.

TWIN PEAKS,18 x 60 minut, premiera wyłącznie w HBO i HBO GO 22 maja

W niezwykle wyczekiwanym nowym Twin Peaks widzowie zobaczą wielu znanych, powracających członków obsady, włącznie z Kylem Maclachlanem jako specjalnym agentem FBI. W serialu pojawi się również wiele nowych postaci.

Serial w Stanach Zjednoczonych został zamówiony przez stację ShowTime, z którą globalnie współpracuje nadawca HBO. W ramach współpracy na platformie HBO GO pojawiają się produkcje wspomnianej stacji telewizyjnej. To dobra wiadomość dla wszystkich sympatyków tej produkcji, bowiem będzie dostępna legalnie – mimo, iż nic nie zapowiadało takiej możliwości.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: