Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
NewsSport VODTVP VOD

TVP uruchamia aplikację mobilną z transmisjami sportowymi

Transmisje sportowe TVP Sport oraz relacje wideo z najważniejszych wydarzeń sportowych już dostępne na urządzeniach mobilnych.


TVP od lat transmituje wydarzenia na swoim portalu sport.tvp.pl. Teraz użytkownicy urządzeń mobilnych będą mogli nie tylko oglądać transmisje sportowe ale także śledzić wyniki i informacje.

Telewizja Polska, jako nadawca igrzysk olimpijskich w Pjongczang czy piłkarskich mistrzostw świata w Rosji, już kilkanaście miesięcy przed obfitującym w wydarzenia rokiem 2018 udostępnia nową aplikację mobilną ze sportowymi treściami „na żywo”.

Użytkownicy aplikacji mają już teraz możliwość oglądania transmisji sportowych, a także bogatej biblioteki klipów wideo obejmujących aktualnie kilkadziesiąt tysięcy pozycji – w tym skróty meczów i gole.

W czasie wydarzeń sportowych transmitowanych przez Telewizję Polską, klipy z interesującymi fragmentami takimi jak strzelone gole czy pojedyncze skoki będą udostępniane w aplikacji już kilka minut po danym wydarzeniu.

W aplikacji znajdziemy również: artykuły, galerie zdjęć, wideoblogi i felietony dziennikarzy TVP Sport oraz wyniki z najważniejszych rozgrywek sportowych na świecie.

Menu treści aplikacji jest oparte na strukturze dyscyplin najbardziej interesujących polskich kibiców: od piłki nożnej przez siatkówkę, tenis i skoki narciarskie.

Ponadto aplikacja zawiera listę zaplanowanych transmisji oraz system powiadomień „push”.

To pozwoli użytkownikom subskrybować powiadomienia o aktualnych informacjach, rozpoczynających się transmisjach czy najnowszych materiałach wideo.

Aplikacja TVP Sport dostępna jest na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS.

Źródło: TVPLeave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!