News

Powstaje internetowa telewizja wPolsce.pl od twórców „W Sieci” i „wPolityce.pl”

Bracia Karnowscy ogłosili nowy projekt medialny wPolsce.pl. Internetowa telewizja zaprezentuje programy publicystyczne i informacyjne.

Tygodnik „W sieci” i serwis internetowy wPolityce.pl należą do tych samych właścicieli. Marki będą firmowały nowy projekt, który na chwilę obecną będzie internetową telewizją. Twórcy nie wykluczają obecności projektu w telewizji kablowej.

Podczas uroczystości 7. urodzin portalu wPolityce.pl, Karnowscy ogłosili nową telewizję wPolsce.pl.  Na oficjalnej stronie trwa odliczanie do debiutu zaplanowanego na przyszły poniedziałek, tj. 19 czerwca br. Projekt jest już dostępny na portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter czy YouTube.

wPolsce.pl to telewizja, na razie internetowa

Na stronie wPolityce.pl podczas uroczystości, jeden z braci podsumował nadchodzącą internetową telewizję:

Mam ogromną radość przedstawić, jako pierwszy nasz nowy projekt, który będzie nazywał się wPolsce.pl. Projekt naprawdę innowacyjny i nowoczesny. Telewizja, na razie internetowa, ale mamy nadzieję, że z czasem też dalej i szerzej. Tutaj mamy dość spore ambicje, nie ukrywamy tego. Jest potencjał i jest potrzeba, aby ten przekaz był jak najbardziej prawdziwy. Taką widzimy rolę wPolsce.pl – zapowiedział Michał Karnowski.

Jak podkreślają Karnowscy, jest to projekt internetowy, ale w przyszłości chcieliby wejść do tradycyjnej telewizji, w tym przede wszystkim do kablówek.

Programy realizowane dla nowej telewizji będą produkowane w obrębie newsroomu „W Sieci” i wPolityce.pl.  Podczas startu internetowego projektu, na widzów czekają programy publicystyczne „Poranna rozmowa” oraz „Wywiad gospodarczy”. Wśród prowadzących zobaczymy znanych publicystów z tygodnika „W Sieci” i z portalu wPolityce.pl. Mowa m.in. o braciach Jacku i Michale Karnowskich, a także o Konradzie Kołodziejskim, Dorocie Łosiewicz, Marku Pyzie czy Marcinie Wikło.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: