NewsShowMax

„Ucho Prezesa” najpierw w ShowMax, następnie za darmo na YouTube

Kolejne odcinki serialu „Ucho Prezesa ” pojawią się w ShowMax i na YouTube. Będą specjalne odcinki i wiele nowych postaci.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, internetowy serial satyryczny „Ucho Prezesa” od grupy Kabaretu Moralnego Niepokoju zadebiutuje w nowej usłudze ShowMax. Premierowe odcinki będą pojawiać się w każdy czwartek.

Widzowie z YouTube mogą jednak spać spokojnie, wszystkie następne odcinki będzie można obejrzeć za darmo z kilkudniowym opóźnieniem. 

Aby zachęcić użytkowników do skorzystania z nowej usługi ShowMax, twórcy serialu będą publikować specjalne materiały dostępne tylko na platformie.

Nasza redakcja była obecna na dzisiejszej konferencji i mieliśmy okazję obejrzeć najnowszy odcinek. W programie pojawią się nowe postacie oraz bardziej rozbudowana fabuła. Odcinki realizowane pod szyldem ShowMaxa nie odstają poziomem od tych już dostępnych na YouTube.

Serial „Ucho Prezesa” nie będzie jedyną polską produkcją dostępną na platformie. Polscy przedstawiciele ShowMaxa podczas konferencji potwierdzili prace nad filmami, a także nad serialami. Jak twierdzą – poziom produkcji będzie znacznie wyższy niż te, które są nadawane w stacjach ogólnych w tradycyjnej telewizji.

O serialu:

Losy bohaterów nowego serialu internetowego będą zbieżne z aktualną partią rządzącą w Polsce. Dwa premierowe odcinki zostały udostępnione 9 stycznia w serwisie YouTube oraz na portalach społecznościowych Facebook i Twitter. Od dziś także w usłudze ShowMax.

W zapowiedzi serialu opowiadającego o politycznych przygodach Jarosława Kaczyńskiego możemy usłyszeć hasło: „w TEGO Prezesa, w TYM gabinecie, na TEJ ulicy. Jest tytułowym uchem, do którego każdy chce dotrzeć”.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL