NewsShowMax

5 faktów o premierze „Ksiądz” w serwisie ShowMax

Zbliża się premiera filmu „Ksiądz”, który zadebiutuje na platformie ShowMax. Przedstawiamy 5 faktów, które musicie poznać przed premierą!

Zapowiadana na konferencji premiera produkcji pt. „Ksiądz” już wkrótce zadebiutuje w serwisie ShowMax. A dokładniej pisząc – już jutro! Przedstawiamy 5 faktów, które musicie poznać jeszcze przed premierą.

Fakt 1 – PREMIERA

Publikacja materiału w serwisie ShowMax zaplanowana jest na 22 marca 2017 r. O produkcji dowiedzieliśmy się już podczas konferencji prasowej organizowanej z okazji startu usługi w Polsce. Wówczas o samym tytule wiedzieliśmy mało, a dziennikarze, którzy dopytywali o szczegóły byli proszeni o cierpliwość.

Fakt 2 – TWÓRCY

Pierwszą polską produkcję od ShowMaxa wyreżyserował Wojciech Smarzowski. W roli głównej zobaczymy Arkadiusza Jakubika – personalnie lubianego przez reżysera. Sam aktor, według nieoficjalnych informacji, podszedł do swojej nowej roli zupełnie inaczej niż przy zrealizowanych projektach.

Fakt 3 – ETIUDA

Wbrew wcześniejszym doniesieniom, nie jest to pełnometrażowy film. Produkcja okazała się etiudą i trwa ok. 20 minut. Nie należy jednak porównywać ją do projektu Patryka Vegi – „Czerwony punkt”. Format ten w niczym nie przypomina reklamę.

Fakt 4 – KLIMAT

To mroczna opowieść o tytułowym Księdzu. Główny bohater ma jednak zupełnie inny sposób jestestwa niż tradycyjny ksiądz, jakiego znamy. W przedstawionej historii zdarzeń zobaczymy nieszczęśliwe zbiegi okoliczności. Opowieść trwa niecałe 20 minut, a ma się wrażenie, jakby trwał niemal tyle co pełnometrażowy film.

Fakt 5 – PRODUKCJE

Etiuda Smarzowskiego to kolejny krok w realizacji strategii obranej przez afrykański serwis. Firma przeznaczy ogromny budżet na realizację lokalnych produkcji, w tym seriale. Jak zapowiedział przedstawiciel platformy, w planach są seriale, które mogą pojawić się jeszcze w tym roku.

Komentarze:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!