Biblioteka VODFilmBox+HOT! SerialeNewsSeriale VOD

„Punkt wyjścia” – premiera drugiego sezonu w FilmBox+

Polska premiera drugiego sezonu serialu „Punkt wyjścia” tylko w serwisie FilmBox+.

Czy w życiu da się uniknąć błędów? Czy idealny splot wydarzeń w ogóle istnieje? Co zrobi skrajna perfekcjonistka, gdy zawali się jej świat i dostanie szansę na przeżycie swojego życia jeszcze raz? 23 sierpnia premierę w serwisie FilmBox+ będzie miał 2. sezon intrygującego kanadyjskiego serialu obyczajowego „Punkt wyjścia”, który eksploruje motyw podróży w czasie i efektu motyla. To debiut tej produkcji w Polsce.

Nowi bohaterowie i zupełnie nowe historie w drugim sezonie „Punkt wyjścia”

W drugim sezonie serialu „Punkt wyjścia” (oryg. Plan B) widzowie poznają zupełnie nową historię i nowych bohaterów. Perfekcyjny świat Florence (Julie De Bona) rozpada się na drobne kawałki, gdy jej nastoletnia córka popada w depresję. Kobieta zaczyna rewidować dotychczasowe wybory, zastanawiać się, jakie popełniła błędy w wychowaniu Marilou i – co najważniejsze – jak może je naprawić, by pomóc swojemu dziecku. W poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące ją pytania, Florence odkrywa tajemniczą firmę, która oferuje możliwość podróży w czasie i zmiany przeszłości. Zdesperowana kobieta postanawia skorzystać z jej usług, odkryć przyczyny choroby córki i cofnąć swoje błędy.

Serial „Punkt wyjścia” miał światową premierę w 2017 roku. Do dziś powstały cztery sezony tej produkcji. W 2018 roku tytuł zdobył nagrodę Gémeaux Kanadyjskiej Akademii Kina i Telewizji w kategorii Najlepszy Program Dramatyczny. „Punkt wyjścia” to produkcja kanadyjskiej firmy KOTV.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL