NewsShowMax

ShowMax: Premierowe odcinki Fargo równolegle z USA

Premiera trzeciego sezonu Fargo zaplanowana jest na 20 kwietnia w Stanach Zjednoczonych. W Polsce pojawi się równolegle na platformie ShowMax.

„Prawdziwe mrozy dopiero nadejdą” – zapowiadają twórcy serwisu ShowMax. Nadchodzący sezon serialu „Fargo” już 20 kwietnia tylko na polskiej platformie, równolegle z emisją stacji FX w Stanach Zjednoczonych.

Serwis oferuje dostęp do wszystkich poprzednich sezonów, a już za chwile pojawią się nowe odcinki z trzeciej serii. To ukłon w stronę fanów seriali zagranicznych, którzy będą mogli obejrzeć równolegle z amerykańską telewizją.

Fargo – wielokrotnie nagradzana produkcja

Serial podczas debiutu zebrał bardzo dobre recenzje ze strony krytyków jak i widzów. To jeden z najlepszych tytułów z ostatnich lat, a potwierdzają to liczne nagrody jakie twórcy serialu otrzymali.

Produkcja zawiera elementy kryminału, ale nie brakuje również czarnego humoru. Głównym bohaterem jest Lester Nygaard mieszkający w małym miasteczku w Minnesocie. Lester jest agentem ubezpieczeniowym i prowadzi raczej zwykłe życie. Jego rytm dnia zaburza przybycie tajemniczej postaci o imieniu Lorne Malvo. Jego pojawienie się w mieście powoduje wiele zmian i skomplikowanych wątków.

Zobacz zapowiedź:

Jednym z twórców serialu jest Noah Hawley, napisał on również scenariusz. Produkcja nawiązuje do filmu o tym samym tytule z 1996.

Na ShowMaxie zadebiutowały materiały w wyższej jakości Full HD – 1080p. Najprawdopodobniej nowe odcinki pojawią się z możliwością wyboru jakości obrazu, w tym Full HD.

Komentarze:

      1. Dzięki za odpowiedź. Szkoda, bo testowałem właśnie showmax i w ogóle mnie nie kręci. Mam nc+ (w tym nc+go), netflix i hbo go co mi w zupełności wystarcza. Dlatego liczyłem że wykupie na miesiąc żeby obejrzeć całość w tym czasie, a tak będę musiał zaczekać do końca. Trudno.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL