Polityka prywatności (RODO)

Drodzy Czytelnicy VODnews,

Jest nam niezmiernie miło gościć Was na łamach naszego serwisu VODnews.pl. Dziękujemy, że jesteście z nami, dlatego śpieszymy się z informacjami dot. Waszych danych, które przetwarzamy. Zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) jesteśmy zobowiązani do poinformowania o tym jakie dane i w jaki sposób je przetwarzamy,

Nasz serwis nie pobiera od Was żadnych danych szczegółowych ani takich, które mogłyby Was zidentyfikować z imienia i nazwiska. Część Waszego „śladu” w postaci ciasteczek (cookies) wykorzystujemy do lepszego doboru prezentowanych treści oraz spersonalizowania reklam, a także do analizowania statystyk strony, w tym ruch i odsłony, które generujecie. Jedyne dane, które mogłyby Was zidentyfikować, są imienne komentarze pod artykułami, które dodajecie dobrowolnie.

W każdej chwili możecie skontaktować się z nami za pomocą formularza w zakładce „Kontakt” w celu zasięgnięcia więcej informacji na ten temat.

Raz jeszcze dziękujemy, że jesteście z nami!

Back to top button
Comodo SSL