Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
NetflixNews

Netflix Polska – Premierowe publikacje 23.12.2016

Długo oczekiwany świąteczny odcinek „Sense8” nareszcie dostępny! Oto dlaczego Twojego dziecko powinno obejrzeć serię „Łowców trolli”.

Netfix zgodnie z swoim grafikiem opublikował dzisiaj kolejne materiały:

Travelers (2016) – serial, sezon 1 – 16+ – polskie napisy i lektor
Agent federalny śledzi cztery osoby, które sprawiają wrażenie, jakby nagle zmieniły osobowość, po czym odkrywa szokującą prawdę o przyszłości czekającej ludzkość.

Sense8 – świąteczny odcinek specjalny (2016) – odcinek specjalny serialu, sezon 2 – 16+ – polskie napisy i lektor

Nowy serial twórców Matrixa oraz Babilon 5 przedstawia losy ośmiorga osób, które żyją nawzajem swoim życiem — telepatycznie.

Garfunkel and Oates: Trying to be Special (2016) – stand-up – 1g1m – 16+ – polskie napisy
Pełen niespodzianek występ duetu Garfunkel i Oates zorganizowany w Seattle jako zbiórka funduszy na własny komediowy show.

Dziewczyna z marzeniami (2009) – film – 1g50m – 13+ – polskie napisy i lektor
Bliss wychowuje się w małym miasteczku. Nastolatka od konkursu piękności woli kobiece wyścigi na rolkach, w których wszystkie chwyty są dozwolone.

Miłość i inne komplikacje (2009) – film – 1g42 – 13+ – polskie napisy i lektor
Emilii udaje się zdobyć serce ukochanego mężczyzny, niestety okazuje się, że ten wnosi do związku naprawdę ciężki bagaż.

Chappie (2015) – film – 2g – 16+ – polskie napisy
W futurystycznym społeczeństwie trzymanym w ryzach przez robotyczną policję, pewna ekscentryczna rodzina przeprogramowuje jednego z droidów, by myślał samodzielnie.

Łowcy trolli

Premiera najbardziej spektakularnego serialu dla dzieci w historii serwisu Netflix… w sam raz na rodzinne święta. 23 grudnia – premiera Łowców trolli produkcji DreamWorks i Guillermo del Toro

Warszawa, 23 grudnia 2016 r. – Gdy nastał świąteczny poranek, w rodzinnym domu panowały radość i spokój. Dzieci grzecznie bawiły się prezentami, rodzice zaś napawali się błogą ciszą… a trwało to może parę minut. Netflix doskonale wie, że nie potrzeba wiele czasu, by nawet grzeczne jak aniołki dzieci zaczęły się nudzić. Dlatego 23 grudnia Netflix i DreamWorks Animation Television zafundują rodzinom 13 godzin przygód, emocji i niewyczerpanej wyobraźni w nowym serialu produkcji DreamWorks pt. Łowcy trolli.

To nie jest zwykła bajka dla dzieci – to epicka opowieść, która równie mocno wciągnie dorosłych. Oglądając historię o zwaśnionych światach ludzi i trolli, których ratowania podejmuje się zwykły nastolatek, rodzice i dzieci szybko znajdą bohatera, któremu będą wspólnie kibicować. Składający się z 26 odcinków serial Łowcy trolli to wspaniały sposób na spędzenie długich zimowych wieczorów w okresie ferii świątecznych z całą rodziną. Rodzice powinni nastawić się na:

24 akty odwagi, które pomogą nabrać pewności siebie.
15 żartów, które rozbawią dorosłych, a których dzieci nie wyłapią.
32 chwile, które pozwolą docenić potęgę przyjaźni.
14 momentów, które wzruszą do łez.
38 niezręcznych sytuacji, które przypomną szkolne czasy.
14 stworów, które dzieciaki będą potem szczegółowo wspominać.
5 światów, które na pewno zainspirują młodych malarzy.
7 scen, które (być może) zachęcą dzieci do ugotowania czegoś rodzicom.
46 chwil, które rozbawią najmłodszych do rozpuku.
20 obrzydliwych scen, które tak bardzo uwielbiają dzieci.
44 szalone sceny akcji do odtworzenia w domu.
16 niezapomnianych żartów, które zostaną w rodzinie na lata.
16 scen, które mogą podsunąć małemu psotnikowi nowe pomysły.
21 momentów, które obudzą wewnętrznego bohatera.
15 lekcji, które dzieci nieświadomie przyswoją.
– Naszą ofertę układamy pod widzów i ich życie codzienne, a nie harmonogram reklam – powiedział Andy Yeatman, dyrektor Netflix ds. oferty programowej dla dzieci. – Wiemy, że użytkownicy są spragnieni nowych programów w okresie świątecznym na przełomie grudnia i stycznia, gdy wskaźniki oglądalności są najwyższe. Dlatego we współpracy z DreamWorks Animation Television i uznanym filmowcem Guillermo del Toro, Netflix postanowił udostępnić za jednym razem rekordową liczbę 26 odcinków nowego serialu, który przyniesie radość całej rodzinie.

W te Święta Łowcy trolli ujmą za serce całe rodziny, które nie będą mogły oderwać się od fantastycznej opowieści o niesamowitych stworzeniach, tajemniczych cywilizacjach i mściwych czarnych charakterach budzących trwogę.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!