NetflixNews

Netflix publikuje nowy opis serialu „Wiedźmin”. Jest wzmianka o głównym bohaterze

Platforma Netflix ponownie zaktualizowała opis serialu opowiadający o przygodach Geralta z Rivii. W zapowiedzi fabularnej jest wzmianka o Wiedźminie.

Czy serwis VOD w ten sposób będzie dawkował informacje o nadchodzącej produkcji? O „Wiedźminie” zrobiło się jeszcze głośniej, gdy Netflix ogłosił prace nad ekranizacją Andrzeja Sapkowskiego. Na pokładzie znalazł się sam autor, a także Tomasz Bagiński i twórcy serialu „The Expanse”. Media bardzo szybko podłapały temat i informowały szeroko szczegóły związane z serialem.

Netflix jeszcze w maju opublikował kategorię produkcji udostępniając krótki opis:

Niekonwencjonalna rodzina łączy siły, aby walczyć o prawdę w niebezpiecznym świecie. W oparciu o popularną na całym świecie sagę fantasy.

Zarówno opis jak i przedstawiciele platformy VOD potwierdzają, iż nadchodząca seria opowiadająca o Geralcie z Rivii będzie oparta na podstawie ośmiotomowego cyklu „Sagi o wiedźminie”. Wszystkie dotychczasowe szczegóły związane z serialem opisywaliśmy na łamach naszego serwisu:

Znamy pierwsze szczegóły serialu „Wiedźmin” dla platformy Netflix

Netflix publikuje nowy opis serialu pt. „Wiedźmin”

W dniu dzisiejszym na platformie pojawił się nowy zakres fabularny. Opis serialu nie jest tak ogólny jak poprzedni, a dokładniej opisuje głównego bohatera – Geralta. Postać dobrze znana z opowiadań Sapkowskiego, jest przedstawiana jako zmutowany łowca potworów. Geralt poszukuje swoje miejsce w świecie i jak czytamy w opisie: ludzie potrafią być bardziej niebezpieczni od nadprzyrodzonych istot.

Nowy opis serialu „Wiedźmin” na platformie Netflix

Tomasz Bagiński zdradza kulisy powstawania serialu

Reżyser w wywiadzie dla mediów podkreślił, iż ekranizacja „Wiedźmina” nie będzie typową naparzanką, a wielowymiarową produkcją. Dokładnie tak, jak śledzimy w powieści Andrzeja Sapkowskiego. Sam bohater jest skomplikowany, a świat wiedźmiński i wszystkie istoty nadprzyrodzone są nietuzinkowe. Te elementy potrzebują bardzo dobrego dopracowania i odzwierciedlenia. Animator dodał również, iż twórcy pracujący nad produkcją będą starali się opierać głównie na tym, co stworzył autor bestsellerowej sagi.

Więcej o kulisach powstawania serialu pisaliśmy TUTAJ.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: