Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
NetflixNews

Netflix publikuje nowy opis serialu „Wiedźmin”. Jest wzmianka o głównym bohaterze

Platforma Netflix ponownie zaktualizowała opis serialu opowiadający o przygodach Geralta z Rivii. W zapowiedzi fabularnej jest wzmianka o Wiedźminie.

Czy serwis VOD w ten sposób będzie dawkował informacje o nadchodzącej produkcji? O „Wiedźminie” zrobiło się jeszcze głośniej, gdy Netflix ogłosił prace nad ekranizacją Andrzeja Sapkowskiego. Na pokładzie znalazł się sam autor, a także Tomasz Bagiński i twórcy serialu „The Expanse”. Media bardzo szybko podłapały temat i informowały szeroko szczegóły związane z serialem.

Netflix jeszcze w maju opublikował kategorię produkcji udostępniając krótki opis:

Niekonwencjonalna rodzina łączy siły, aby walczyć o prawdę w niebezpiecznym świecie. W oparciu o popularną na całym świecie sagę fantasy.

Zarówno opis jak i przedstawiciele platformy VOD potwierdzają, iż nadchodząca seria opowiadająca o Geralcie z Rivii będzie oparta na podstawie ośmiotomowego cyklu „Sagi o wiedźminie”. Wszystkie dotychczasowe szczegóły związane z serialem opisywaliśmy na łamach naszego serwisu:

Znamy pierwsze szczegóły serialu „Wiedźmin” dla platformy Netflix

Netflix publikuje nowy opis serialu pt. „Wiedźmin”

W dniu dzisiejszym na platformie pojawił się nowy zakres fabularny. Opis serialu nie jest tak ogólny jak poprzedni, a dokładniej opisuje głównego bohatera – Geralta. Postać dobrze znana z opowiadań Sapkowskiego, jest przedstawiana jako zmutowany łowca potworów. Geralt poszukuje swoje miejsce w świecie i jak czytamy w opisie: ludzie potrafią być bardziej niebezpieczni od nadprzyrodzonych istot.

Nowy opis serialu „Wiedźmin” na platformie Netflix

Tomasz Bagiński zdradza kulisy powstawania serialu

Reżyser w wywiadzie dla mediów podkreślił, iż ekranizacja „Wiedźmina” nie będzie typową naparzanką, a wielowymiarową produkcją. Dokładnie tak, jak śledzimy w powieści Andrzeja Sapkowskiego. Sam bohater jest skomplikowany, a świat wiedźmiński i wszystkie istoty nadprzyrodzone są nietuzinkowe. Te elementy potrzebują bardzo dobrego dopracowania i odzwierciedlenia. Animator dodał również, iż twórcy pracujący nad produkcją będą starali się opierać głównie na tym, co stworzył autor bestsellerowej sagi.

Więcej o kulisach powstawania serialu pisaliśmy TUTAJ.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!