Biblioteka VODFilmBox+News
Popularne

Magia nagości. Polska już online! Nowe odcinki niebawem na Filmbox+

Wszystkie odcinki pierwszego sezonu Magii nagości. Polska do zobaczenia w serwisie FilmBox+. Drugi sezon już od 25 lutego br.

Długowyczekiwany moment dla wielu użytkowników. Program Magia nagości. Polska zadebiutuje w serwisie FilmBox+ już jutro. Drugi sezon pojawi się 18 lutego, a w telewizji zobaczymy premierowo od 25 lutego br. Tancerz pole dance’u, instruktorka fitness, kucharz, anglistka, naukowiec. Osoby szczupłe i puszyste. Ludzie homo, hetero i biseksualni. Wszyscy oni już niedługo rozbiorą się w drugim sezonie niezwykłego show randkowego Magia nagości. Polska,

Drugi sezon Magia nagości. Polska online i na antenie Zoom TV

Drugi sezon show Magia nagości. Polska składa się z siedmiu 45-minutowych odcinków. Widzowie zobaczą aż 14 rund, w tym trzy rundy z udziałem gejów i jedną z udziałem osób biseksualnych. Ciekawostką będzie runda z udziałem seniorów.

– Od początku istnienia polskiej Magii nagości już ponad 130 Polek i Polaków pokazało jak wygląda nago, udowodniając, że nagość jest czymś naturalnym, a każde ludzkie ciało jest piękne i jedyne w swoim rodzaju. Pierwszy sezon tego niezwykłego show okazał się strzałem w dziesiątkę, dlatego decyzja o produkcji drugiej serii była dla nas formalnością. Mamy idealną prowadzącą, która świetnie oddaje ciałopozytywną ideę programu, a do castingów zgłasza się coraz więcej chętnych. W drugiej serii stawiamy na jeszcze większą otwartość i różnorodność uczestników – mówi Rafał Freyer, Dyrektor Programowy Zoom TV.

Wszystkie dotychczasowe odcinki Magii nagości. Polska już jutro w serwisie FilmBox+

[ads4[

Tym razem nadawca zdecydował się udostępnić Magię nagości. Polska także w internecie. Już 11 lutego 2022 roku do oferty serwisu FilmBox+ (www.filmbox.com) trafi pierwszy sezon programu, a od 18 lutego br. usługę wzbogacą odcinki drugiego sezonu, które będą dodawane sukcesywnie, każdy na tydzień przed premierą w telewizji.

– Współczesna telewizja to przede wszystkim dobry kontent, dlatego zdecydowaliśmy się udostępnić Magię nagości. Polska w usłudze FilmBox+. Liczymy na to, że szersza dostępność tak oryginalnych programów zwróci uwagę kolejnych odbiorców na nasze najlepsze produkcje – mówi Małgorzata Łupina, Dyrektor Programowa i ds. Produkcji Telewizyjnej w Kino Polska TV SA.

Show Magia nagości. Polska cieszy się bardzo dużą popularnością wśród widzów Zoom TV. W 2021 roku wszystkie premierowe odcinki programu (emitowane od 3 września do 1 października ubr.) wraz z powtórkami obejrzało łącznie 5,4 mln widzów. Premierowe emisje dały stacji średnio 3,5% udziału w oglądalności w paśmie emisji.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!