Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Filmy VODKino ŚwiatNews

Znakomity film „Konwój” już w serwisach VOD. Gdzie oglądać?

Janusz Gajos i Robert Więckiewicz w aktorskim pojedynku mistrzów polskiego kina w thrillerze „Konwój”. Na jakich platformach jest dostępny film? Sprawdź!

Na łamach naszego serwisu VODnews.pl informowaliśmy o premierach filmowych debiutujących w czerwcu br. Wśród zacnych tytułów ogłosiliśmy publikację filmu „Konwój”, który jest już dostępny w serwisach VOD od 13 czerwca.

Pełen zwrotów akcji pojedynek aktorski mistrzów polskiego kina w thrillerze producenta „Pod Mocnym Aniołem”. Po raz pierwszy razem na ekranie Janusz Gajos oraz Robert Więckiewicz. Doborową obsadę uzupełniają: Tomasz Ziętek („Demon”), Agnieszka Żulewska („Chemia”), Ireneusz Czop („Jack Strong”), Przemysław Bluszcz („Czerwony pająk”), Łukasz Simlat („Belfer”) oraz Dorota Kolak („Chce się żyć”).

„Konwój” to nadzieja dla polskiego kina

Kierujący aresztem śledczym dyrektor Nowacki (Janusz Gajos) odnajduje ukrywającego się przed światem sierżanta Zawadę (Robert Więckiewicz). Doświadczony funkcjonariusz wraca do gry i dostaje nowe zadanie – zostaje dowódcą konwoju, który ma przetransportować bardzo niebezpiecznego więźnia do szpitala psychiatrycznego. Członkowie jego ekipy to ludzie ze skomplikowaną przeszłością. Dyrektor więzienia utraciwszy kontrolę nad konwojem, rusza w pościg, by naprawić, a może ukryć niewygodną dla niego prawdę.

Zwiastun

Gdzie oglądać?

Według zapowiedzi dystrybutora Kino Świat, premierę filmu oferuje aż 13 serwisów VOD, platform cyfrowych i telewizji kablowych w usługach internetowych. Większość internautów dostęp do omawianej produkcji uzyska na otwartych platformach, takich jak IPLA, VoD.pl, Player.pl czy Orange Telewizja Tu i Tam. Dla wybranych klientów, film jest do obejrzenia u operatorów satelitarnych (Cyfrowy Polsat i nc+) oraz w sieci kablowych, w tym m.in Multimedia Polska, INEA, Toya, UPC Polska, a także Vectra. Abonenci sieci telekomunikacyjnej Play w ramach usługi Play Kino również mogą wypożyczyć film – jak się okazuje (jeśli jest się abonentem sieci) to najtańsza alternatywa.

Najtaniej w internetowej telewizji IPLA i na platformie VoD.pl

„Konwój” zadebiutował w standardowych usługach z wideo na życzenie. Losy konwojentów można śledzić w internetowej telewizji IPLA w cenie od 9,00 zł (przejdź do filmu). W serwisie VoD.pl tytuł jest oferowany w regularnej cenie 9,90 zł (zobacz film). Jednakże istnieje możliwość skorzystania z promocji, o której pisaliśmy na łamach VODnews.pl (sprawdź). Gdy się zdecydujemy na promocję, cena będzie nieco niższa, tj. 7,90 zł. Na platformie Player.pl (przejdź) koszt wypożyczenia „Konwoju” wynosi 9,90 zł, ale warto podkreślić, iż dostęp do produkcji jest umożliwiony przez 72 godziny. Z kolei Orange w ramach usługi Telewizja Tu i Tam udostępnia film w cenie 10,00 zł (dla klientów Orange) i 11,00 zł dla wszystkich pozostałych internautów (sprawdź).

Dla klientów operatorów kablowych, satelitarnych i telekomunikacyjnych

Jeżeli posiadacie abonament w wybranych ofertach operatorów satelitarnych (takich jak nc+ czy Cyfrowy Polsat) lub w telewizji kablowej (m.in Multimedia Polska, UPC Polska, Vectra czy INEA), a także w sieci Play, to możecie liczyć na tańszą alternatywę w stosunku do serwisów VOD.

Najlepszą ofertę pod względem ceny przedstawia fioletowa sieć Play. Klienci, którzy mają dostęp do Play Now mogą wypożyczyć film za jedyne 7,00 zł (zobacz). Kolejną alternatywą jest kablówka Toya, a w niej „Konwój” w cenie 9,00 zł (przejdź).

I tu zaczynają się wyższe półki cenowe. Film „Konwój” na platformie Multimedia GO jest dostępny za 12,99 zł (włącz). Najdrożej w naszym zestawieniu oferuje operator satelitarny nc+, gdzie cena produkcji jest na poziomie 14,90 zł (przekonaj się).

Jak zapewnia dystrybutor, tytuł jest dostępny także w Cyfrowym Polsacie i w kablówce Vectra. Nie udało się nam jednak zweryfikować cenę dostępu do filmu. Kino Świat przekazał nam informację, iż „Konwój” powinien być również w serwisie Strefa VOD oraz w telewizji kablowej INEA i UPC Polska. W tym przypadku, nie udało nam się znaleźć produkcji w bibliotekach operatorów.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!