Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
NewsShowMax

Finałowe odcinki serialu „Ucho Prezesa” tylko w ShowMax

Już niedługo zakończy się pierwszy sezon przygód bohaterów internetowego serialu „Ucho Prezesa”. Dwa ostatnie odcinki będą dostępne tylko w ShowMax.

Satyryczna produkcja „Ucho Prezesa” stworzona przez m.in Roberta Górskiego doczeka się finalizacji pierwszego sezonu. Internauci mogę obejrzeć jeszcze cztery odcinki, które wkrótce zostaną wyemitowane. Dwa ostatnie będą dostępne płatnie tylko na platformie.

Przed nami dwa odcinki specjalne dostępne tylko w Showmaksie – dodaje Magdalena Marzec, communications manager w ShowMax.

Będzie drugi sezon

O tym, że powstanie kolejna seria zapewniają nas twórcy serialu. Nowe odcinki pojawią się dopiero za kilka miesięcy, tj. jesienią. Jak donosi manager Roberta Górskiego, scenariusz jeszcze nie powstał, ale trwają dyskusje.

Produkcja od grupy Kabaretu Moralnego Niepokoju okazała się sukcesem. Do tej pory, materiały udostępniane na YouTube wygenerowały łącznie 61 701 987 wyświetleń, a subskrybentów  jest ponad 318 tys. Serial został również zakupiony przez nową platformę ShowMax, która zadebiutowała na początku tego roku. Produkcja opowiada o losach obecnej partii rządzącej przedstawianych w krzywym zwierciadle. Głównym bohaterem jest Jarosław Kaczyński grany przez Roberta Górskiego – pomysłodawcę tego projektu.

Na tę chwilę nie wiadomo, czy kolejna seria pojawi się przedpremierowo w całości na platformie ShowMax, czy też w takim samym modelu jak obecnie.

Więcej o serialu „Ucho Prezesa” możecie poczytać TUTAJ.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!