NewsShowMax

Finałowe odcinki serialu „Ucho Prezesa” tylko w ShowMax

Już niedługo zakończy się pierwszy sezon przygód bohaterów internetowego serialu „Ucho Prezesa”. Dwa ostatnie odcinki będą dostępne tylko w ShowMax.

Satyryczna produkcja „Ucho Prezesa” stworzona przez m.in Roberta Górskiego doczeka się finalizacji pierwszego sezonu. Internauci mogę obejrzeć jeszcze cztery odcinki, które wkrótce zostaną wyemitowane. Dwa ostatnie będą dostępne płatnie tylko na platformie.

Przed nami dwa odcinki specjalne dostępne tylko w Showmaksie – dodaje Magdalena Marzec, communications manager w ShowMax.

Będzie drugi sezon

O tym, że powstanie kolejna seria zapewniają nas twórcy serialu. Nowe odcinki pojawią się dopiero za kilka miesięcy, tj. jesienią. Jak donosi manager Roberta Górskiego, scenariusz jeszcze nie powstał, ale trwają dyskusje.

Produkcja od grupy Kabaretu Moralnego Niepokoju okazała się sukcesem. Do tej pory, materiały udostępniane na YouTube wygenerowały łącznie 61 701 987 wyświetleń, a subskrybentów  jest ponad 318 tys. Serial został również zakupiony przez nową platformę ShowMax, która zadebiutowała na początku tego roku. Produkcja opowiada o losach obecnej partii rządzącej przedstawianych w krzywym zwierciadle. Głównym bohaterem jest Jarosław Kaczyński grany przez Roberta Górskiego – pomysłodawcę tego projektu.

Na tę chwilę nie wiadomo, czy kolejna seria pojawi się przedpremierowo w całości na platformie ShowMax, czy też w takim samym modelu jak obecnie.

Więcej o serialu „Ucho Prezesa” możecie poczytać TUTAJ.

Dodaj komentarz

Comodo SSL banner
Close

Dostarczamy newsy dzięki reklamom :)

Prosimy o wyłączenie wtyczki AdBlock lub dodanie serwisu VODnews.pl do białej listy. Gwarantujemy, że nasz reklamy nie przeszkadzają w przeglądaniu serwisu, ani nie irytują. Dziękujemy!
%d bloggers like this: