Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
News

Facebook zostanie dostawcą pełnometrażowych produkcji?

Portal społecznościowy będzie dostępny na większych ekranach, w tym Apple TV. Firma zamierza wprowadzić dłuższe formy wideo.

Aplikacja Facebook będzie dostępna na większych ekranach za sprawą set-top boxów. Wszystko po to, by wprowadzić dłuższe formy wideo oraz zwiększyć zyski ze sprzedaży reklam.

Według Journal, firma zamierza połączyć swój flagowy produkt z telewizorami i ma być to najbardziej priorytetowa strategia. W ten sposób, Facebook mógłby powalczyć o reklamodawców działających w medium telewizyjnym.

Facebook ma ogromne możliwości uzyskania potencjalnej widowni, wszystko za sprawą prawie 2 mld użytkowników. W tym celu, Mark będzie mógł zdobyć lub sfinansować oryginalny kontent – od dystrybutorów telewizyjnych, a także od znanych osób z wirtualnego świata.

W międzyczasie, firma poinformowała o zmianie algorytmu dla news feeda, gdzie będzie faworyzowała dłuższe formy wideo.

Czy zatem Facebook dąży do stworzenia największej platformy oferującej VOD?

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!