VODnews

DAZN już dostępny w Polsce. W jakiej cenie zobaczymy sporty walki?

DAZN w Polsce, boks online, sporty walki

DAZN rozpoczął emisję swoich programów w 200 krajach i regionach. Oferuje dostęp do sportów walki za niewielką kwotę.

DAZN, streamingowa platforma sportowa, oficjalnie rozpoczyna emisję swoich programów w ponad 200 krajach. Serwis wszedł także do Polski. Miesięczny abonament będzie wynosił zaledwie 7,99 zł i już od początku umożliwi kibicom boksu oglądanie pięciu walk o tytuł, jak również dostęp do wciąż poszerzającego się archiwum klasycznych pojedynków, materiałów o sportowcach i licznych programów oryginalnych.

DAZN oferuje imponujący kalendarz wydarzeń bokserskich w grudniu

DAZN w Polsce. Jaki boks obejrzymy w grudniu
DAZN w Polsce. Jaki boks obejrzymy w grudniu

Platforma DAZN jest dostępna za pomocą urządzeń podłączonych do Internetu. Mowa o smartfonach, tabletach, laptopach lub komputerach stacjonarnych. Aplikacje DAZN dostępne są również na telewizorach smart, odwarzaczach typu streaming stick czy konsolach do gier.

Szczegóły na temat oferty znaleźć można na oficjalnej stronie.

Sporty walki bez polskiego komentarza. DAZN po polsku to jeszcze daleka droga

Warto podkreślić, że oprócz wydarzeń na żywo, w serwisie znaleźć można ekskluzywne materiały dotyczące boksu. W tym także filmy dokumentalne, cotygodniowe programy i archiwalne bitwy. Wszystko to do zobaczenia także w Polsce, ale bez polskiego akcentu. Oznacza to, że nasi widzowie będą oglądać z oryginalnym komentarzem – w języku angielskim.

Exit mobile version