Site icon VODnews

Znamy datę premiery nowego sezonu serialu „Gra o Tron” w HBO GO

Gra o Tron, HBO GO, sezon 7

Nadawca HBO zapowiedział oficjalnie powrót największej produkcji „Gry o Tron”. Nadchodzący sezon będzie pierwszy etapem do pożegnania z serialem.

HBO Polska na swoim fanpage’u opublikował plakat nadchodzącego sezonu, który uwzględnia także datę premiery. Tegoroczny start nowej serii został przesunięty o kilka miesięcy. Tradycyjnie, każdy nowy sezon pojawiał się w okolicy kwietnia. W tym roku, rzesza fanów na całym świecie musi poczekać, aż do… lipca. Premiera zaplanowana jest bowiem na 16 lipca. Ze względu na różnice czasowe, w Polsce premiera jest zapowiedziana na 17 lipca.

O czym będzie 7 sezon?

Widzowie hitu wszechczasów musieli uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na kolejny sezon. Nie pomaga również fakt, iż nadchodząca seria będzie liczyła zaledwie 6 odcinków. To o cztery epizody mniej niż w każdym poprzednim sezonie.  W planach jest także ósmy, ostatni sezon tej produkcji, a zatem widzowie doczekają się łącznie 13 odcinków.

W nowych odcinkach zobaczymy przede wszystkim walkę lodu z ogniem. Intepretując poniższy plakat, możemy wnioskować, iż czeka na długo oczekiwane starcie między Jonem Snow (lód) a Daenerys Targaryen (ogień).

Gra o Tron, sezon 7, hbo go

Serial „Gra o Tron” to dopiero początek ekspansji świata George’a R.R. Martina

Koncert Time Warner, właściciel stacji HBO właśnie pracuje nad nowymi serialami w świecie „Gry o Tron”. Jak się dowidzieliśmy, na tapecie znalazło się aż 5 spin-offów. To własnie tyle seriali ma szansę pojawić się już w 2019 roku. Koncern medialny zaprosił do współpracy samego autora bestsellerowej już serii Geroge’a R.R. Martina. Wszyscy na jednym pokładzie będą pracować nad stworzeniem godnych następców niewątpliwie najbardziej kasowego serialu w całej historii produkcji telewizyjnych.


Nie tylko „Gra o Tron” ma swoich wiernych fanów. ShowTime reaktywował serial „Twin Peaks”, który trafił do polskiej biblioteki serwisu HBO GO. Na łamach serwisu VODnews.pl opublikowaliśmy materiał pozwalający przybliżyć temat mrocznego serialu oraz w jaki sposób można uzyskać dostęp do platformy. Dzięki za zaprzyjaźnionemu kanałowi w serwisie YouTube – Jakbyniepaczeć – dowiecie się m.in czy można mieć HBO GO nie mając HBO i dekodera.

Exit mobile version