VODnews

Cyfrowy Polsat uruchomił nową telewizję IPTV

Cyfrowy Polsat, IPTV, EVOBOX IP, Replay TV, Catch-Up TV, VOD

Cyfrowy Polsat, IPTV, EVOBOX IP, Replay TV, Catch-Up TV, VOD

Cyfrowy Polsat przygotował telewizję bez anteny satelitarnej. Rusza telewizja IPTV w oparciu o internet światłowodowy. Dostępne nowe funkcje.

W serwisie VODnews.pl wielokrotnie pisaliśmy o działaniach telewizji tradycyjnej. Wszystko dlatego, że z biegiem czasu operatorzy satelitarni i kablowi tworzą nowe rozwiązania. Wprowadzane usługi i funkcje mają sprawić, by finalni odbiorcy nie przechodzili do serwisów VOD. I w tym przypadku, Cyfrowy Polsat, przygotował nową usługę w oparciu o technologię iPTV. Dzięki temu, klienci płatnej telewizji, zyskają nowe funkcje.

Telewizja kablowa w technologii IPTV od Cyfrowego Polsatu

Telewizja w technologii IPTV umożliwi odbiór kanałów telewizyjnych za pośrednictwem stacjonarnego Internetu szerokopasmowego. Takie rozwiązanie pozwoli abonentowi na oszczędzenie miejsca i czasu pracy przy montażu anteny satelitarnej. Bowiem IPTV nie wymaga właśnie montażu anteny.

Usłudze dedykowany jest nowy dekoder EVOBOX IP. Oferowany z serii urządzeń cenionych przez klientów i produkowanych w fabryce InterPhone Service z Grupy Cyfrowy Polsat. EVOBOX IP zapewnia dostęp na telewizorze do nawet ponad 150 kanałów. Posiada także nowoczesne funkcje, m.in. reStart czy CatchUP. Abonenci dzięki temu korzystają z telewizji na własnych zasadach.

EVOBOX IP to internetowy dekoder z nowymi funkcjami

Nowa usługa będzie dostępna z abonamentem w ramach takiej samej pakietyzacji jak telewizja satelitarna Cyfrowego Polsatu. IPTV zapewni dostęp do bogactwa oferty programowej platformy, dając konsumentom możliwość wyboru optymalnej dla siebie technologii dostarczenia sygnału TV. Dzięki temu każdy będzie mógł dopasować telewizję od Cyfrowego Polsatu do możliwości domowej infrastruktury czy uwarunkowań lokalizacyjnych. Aby skorzystać z nowego rozwiązania, wystarczy zdecydować się na nowy dekoder EVOBOX IP i mieć dostęp do Internetu stacjonarnego od operatora sieci Plus, Netii lub Orange o minimalnej prędkości pobierania 8 Mb/s (na jeden dekoder).

Nowy dekoder Evobox IP w Cyfrowym Polsacie z funkcjami replay tv, catch-up tv oraz VOD
Nowy dekoder Evobox IP w Cyfrowym Polsacie z funkcjami replay tv, catch-up tv oraz VOD

Przewijaj, zatrzymuj, cofaj lub oglądaj od początku

Dzięki nowej usłudze oraz rozbudowanym możliwościom dekodera EVOBOX IP klient otrzyma dostęp do funkcji, dzięki którym będzie mógł oglądać telewizję na swoich zasadach:

Ponadto dekoder EVOBOX IP:

Elastyczna oferta programowa

Telewizja kablowa IPTV Cyfrowego Polsatu ma taką samą pakietyzację jak telewizja satelitarna operatora i zawiera w ofercie dobrze już znane widzom najpopularniejsze stacje sportowe, filmowe, edukacyjne, rozrywkowe, informacyjne, dla dzieci oraz wiele więcej, ułożone w wygodne pakiety dostosowane do potrzeb całej rodziny.

Cennik w ofercie Cyfrowego Polsatu i nowej usługi IPTV
Cennik w ofercie Cyfrowego Polsatu i nowej usługi IPTV

Wszystko co musisz wiedzieć o telewizji IPTV w Cyfrowym Polsacie

W nowej usłudze, klienci otrzymują możliwość zamówienia abonamentu z ofertami w cenie od 20 zł. W skład pakietów wchodzą ponad 150 kanałów telewizyjnych, z czego ponad 90 jest w jakości HD. Dodatkowo w ofercie znaleźć można kontent premium. Mowa oczywiście o kanałach HBO, Eleven Sports czy Polsat Sport Premium z rozgrywkami Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Oprócz dostępnego dekodera EVOBOX IP, abonenci będą mogli cieszyć się z telewizją także poza domem. Wszystko za sprawą usługi Cyfrowy Polsat GO – bez dodatkowych opłat. W ten sposób, na dodatkowych trzech urządzeniach, można oglądać ponad 100 kanałów i tysiące materiałów na życzenie. Z kolei usługa multiroom dostępna jest w cenie od 5 zł miesięcznie.

Warto zainteresować się także ewentualnymi promocyjnymi cenami w telewizji IPTV dzięki rabatom w usłudze smartDOM. Program rabatowy pozwoli na łączenie usług Cyfrowego Polsatu i sieci Plus. W ten sposób można skorzystać z rabatu w wysokości 10 zł miesięcznie. Zestaw usług – Internet światłowodowy Plusa i telewizję kablową IPTV Cyfrowego Polsatu można mieć już za 70 zł miesięcznie z rabatem smartDOM.

Istnieje możliwość sprawdzenia oferty przez 14 dni i ewentualnego odstąpienia od umowy bez żadnych konsekwencji w ramach promocji „Telewizja na próbę”, Nowy dekoder EVOBOX IP dostępny z ofertami telewizji kablowej IPTV w cenie już od 1 zł – w punktach sprzedaży w całej Polsce, na stronie www.cyfrowypolsat.pl oraz w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta.

Specjalna promocja w ramach smartDOMu

Promocyjne ceny telewizji IPTV w Cyfrowy Polsacie dzięki smartDOMU
Promocyjne ceny telewizji IPTV w Cyfrowy Polsacie dzięki smartDOMU

EVOBOX IP to już trzeci nowy dekoder wprowadzony przez Cyfrowy Polsat na rynek w ostatnich miesiącach, czwarty odbiornik z linii EVOBOX (po EVOBOX PVR, HD i LITE) i kolejny, podobnie jak szereg modeli z ostatnich kilku lat, produkowany w należącej do Grupy Cyfrowy Polsat fabryce InterPhone Service z Mielca, która na rynek wprowadziła już kilka milionów urządzeń cieszących się doskonałą opinią i uznaniem klientów.
W ramach kampanii reklamowej promującej dostępność zestawu Internet światłowodowy i telewizja kablowa w technologii IPTV w programie smartDOM zaplanowano emisję spotów m.in. w Polsacie, TVN i kanałach tematycznych Telewizji Polsat, a także w ogólnopolskich i regionalnych rozgłośniach radiowych. Ponadto uwzględniono działania online obejmujące m.in. serwisy horyzontalne, sportowe i social media. Spot wyreżyserował Piotr Kumik. Produkcją spotu zajął się dom produkcyjny TFP, a postprodukcją − Televisor. Za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Vizeum.

Exit mobile version