News

CDA.pl rozszerza ofertę legalnych filmów i seriali od AXN

Serwis CDA.pl oprócz darmowego dostępu do nielegalnego kontentu oferuje także płatny pakiet z filmami i serialami od polskich dystrybutorów.

Jeszcze w tym miesiącu, serwis CDA.pl zaktualizuje pakiet CDA Premium o nowe filmy i seriale dostępne w ofercie AXN Now. Dzięki współpracy pomiędzy partnerami w legalnej ofercie znajdą się seriale „Crossing Lines: Przekraczając granice”, „Hannibal”, „Heroes” czy „Rex”.

Jak zapewnia Justyna Troszczyńska – szefowa agencji Media4Fun, współpraca z AXN to początek rozwoju serwisu w kierunku poszerzania treści z największych, zagranicznych studiów filmowych.

Przypominamy, że w ubiegłym roku Kino Świat jako pierwszy dystrybutor legalnej kultury rozpoczął współpracę z twórcami portalu CDA.pl. Aktualnie w ofercie CDA Premium znajduje się ponad 3 tys. filmów i seriali udostępniane przez m.in Vision Films, M2 Films, Solopan, Against Gravity. Ponadto w ofercie znajdują się także legalne treści od Filmoteki Narodowej, Studia Miniatur Filmowych oraz wspomniany wcześniej Kino Świat.

Dostęp do pakietu kosztuje 19,90 zł miesięcznie. Użytkownik ma do dyspozycji również okres próbny, który trwa do 14 dni.

W branży mówi się o dopieszczaniu nielegalnych źródeł, jednak współpraca z dystrybutorami powoduje, iż w serwisie znikają nielegalne kopie materiałów. Wraz z rozszerzeniem legalnej oferty, zmniejsza się skala piractwa na wspomnianej platformie.

Czy serwis CDA.pl docelowo jako jeden z pierwszych tego typu platform przekształci się całkowicie w portal oferujący w pełni legalną kulturę?

 

Tagi

Dodaj komentarz

Comodo SSL banner
Close
Close

Dostarczamy newsy dzięki reklamom :)

Prosimy o wyłączenie wtyczki AdBlock lub dodanie serwisu VODnews.pl do białej listy. Gwarantujemy, że nasz reklamy nie przeszkadzają w przeglądaniu serwisu, ani nie irytują. Dziękujemy!
%d bloggers like this: