Apple MusicNews World

Apple Music: wkrótce premiera nowego show „Planet of The Apps” (zwiastun)

Apple konsekwentnie rozwija swoją muzyczną usługę dodając materiały wideo. W tym celu chce zawalczyć z dostawcami platform VOD.

Wiosną zadebiutuje kolejna produkcja na platformie Apple Music (sprawdź zapowiedzi innych formatów TUTAJ). W programie „Planet of The Apps” w roli jurorów wystąpią Jessica Alba, Gwyneth Paltrow, Will.I.Am i Gary Vaynerchuk.

Apple zapowiedział talent show z udziałem twórców aplikacji mobilnych. Podczas konferencji Code Media, przedstawiciel firmy – Eddy Cue, wraz z producentem telewizyjnym – Benem Silvermanem, poinformowali o szczegółach formatu.

To zupełnie inny talent show niż do tej pory mogliśmy oglądać w telewizji. W programie nie zobaczymy wokalnie uzdolnionych artystów, ani osób posiadających akrobatyczny czy taneczny talent. W nowym programie od Apple pojawią się programiści, deweloperzy i wszelcy twórcy mobilnych aplikacji.

Program nawiązuje do podobnego formatu, gdzie uczestnicy z własnym pomysłem na biznes próbują zainteresować nim inwestorów. W tym przypadku, kandydat musi sprzedać pomysł na aplikację, która musi być związana z biznesem osób zasiadających w składzie jurorskim.

Znane osobistości oprócz ostatecznego werdyktu będą również mentorami, wspomagać uczestników i im doradzać. Ponadto, kandydaci do głównej nagrody będą mogli uzyskać wsparcie od doświadczonych twórców istniejących już aplikacji.

Zobacz zwiastun:

Wszystkie odcinki będą publikowane w usłudze Apple Music i nie będą przerywane reklamami. Każdy kolejny odcinek będzie pojawiał się co tydzień.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: