Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Apple MusicNews World

Apple Music: wkrótce premiera nowego show „Planet of The Apps” (zwiastun)

Apple konsekwentnie rozwija swoją muzyczną usługę dodając materiały wideo. W tym celu chce zawalczyć z dostawcami platform VOD.

Wiosną zadebiutuje kolejna produkcja na platformie Apple Music (sprawdź zapowiedzi innych formatów TUTAJ). W programie „Planet of The Apps” w roli jurorów wystąpią Jessica Alba, Gwyneth Paltrow, Will.I.Am i Gary Vaynerchuk.

Apple zapowiedział talent show z udziałem twórców aplikacji mobilnych. Podczas konferencji Code Media, przedstawiciel firmy – Eddy Cue, wraz z producentem telewizyjnym – Benem Silvermanem, poinformowali o szczegółach formatu.

To zupełnie inny talent show niż do tej pory mogliśmy oglądać w telewizji. W programie nie zobaczymy wokalnie uzdolnionych artystów, ani osób posiadających akrobatyczny czy taneczny talent. W nowym programie od Apple pojawią się programiści, deweloperzy i wszelcy twórcy mobilnych aplikacji.

Program nawiązuje do podobnego formatu, gdzie uczestnicy z własnym pomysłem na biznes próbują zainteresować nim inwestorów. W tym przypadku, kandydat musi sprzedać pomysł na aplikację, która musi być związana z biznesem osób zasiadających w składzie jurorskim.

Znane osobistości oprócz ostatecznego werdyktu będą również mentorami, wspomagać uczestników i im doradzać. Ponadto, kandydaci do głównej nagrody będą mogli uzyskać wsparcie od doświadczonych twórców istniejących już aplikacji.

Zobacz zwiastun:

Wszystkie odcinki będą publikowane w usłudze Apple Music i nie będą przerywane reklamami. Każdy kolejny odcinek będzie pojawiał się co tydzień.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!