Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
NetflixNews

Ania z Zielonego Wzgórza, House of Cards i Sense8 w maju tylko w serwisie Netflix

Na wyłączność w serwisie Netflix zobaczymy kolejny sezon House of Cards, Sense8 oraz długo oczekiwaną produkcję – Ania z Zielonego Wzgórza.

Ramówka na maj w serwisie Netflix:

  • Serialowy rozkład jazdy na maj (poczytaj poniżej)
  • Filmowe hity, które musisz zobaczyć w nadchodzącym miesiącu (sprawdź tutaj)
  • Rozpocznij rodzinny weekend majowy z Netfliksem (przejdź tutaj)

Seriale dostępne na wyłączność

Długo wyczekiwana produkcja o znanej nam z dzieciństwa Ani z Zielonego Wzgórza. Ponownie zobaczymy perypetie prezydenta Stanów Zjednoczonych w House of Cards. Jedni nienawidzą, drudzy uwielbiają – powraca kontrowersyjna produkcja Sense8. Do zobaczenia także premiery sezonów F is for Family (pojawi się z drugą serią 30 maja br.), Master of None (premiera drugiego sezonu już 12 maja br.), Bloodline (sezon trzeci zadebiutuje 26 maja br.) oraz Unbreakable Kimmy Schmidt.

Ania (Ania z Zielonego Wzgórza) – Annie With an E – Sezon 1 – 12.05.2017

To opowieść o trudach dojrzewania i o tym, że mimo przeciwności losu i problemów warto walczyć o miłość, akceptację i swoje miejsce w świecie. Akcja serialu rozgrywa się pod koniec XIX w. na Wyspie Księcia Edwarda i opowiada o losach Ani Shirley (Amybeth McNulty) — osieroconej dziewczynki, która swoje najmłodsze lata spędziła, błąkając się po sierocińcach i domach przygodnych osób, aż w końcu przypadkowo trafiła do prowadzonego przez pewne starzejące się rodzeństwo gospodarstwa. Niezwykły temperament, błyskotliwy intelekt i bujna wyobraźnia 13-letniej Ani przemienią życie nie tylko Maryli (Geraldine James) i Mateusza Cuthbertów (R.H. Thomson), ale też całej miejscowej społeczności. Przygody Ani to ponadczasowa i aktualna opowieść, poruszająca między innymi kwestie tożsamości, feminizmu, konfliktów i uprzedzeń.

Zwiastun:

House of Cards – Sezon 5 – 30.05.2017

Tego serialu nie trzeba przedstawiać. Jest on powodem, dla którego serwis Netflix zyskał popularność i powstało zjawisko binge-watching Motywem przewodnim nadchodzącego sezonu jest komunikat: Jeden naród. Underwood.

Zobacz zwiastun:

Sense8 – Sezon 2 – 05.05.2017

„Sense8” to owoc kreatywnego geniuszu Lany Wachowski, Granta Hilla („Matrix”, „Atlas chmur”) i J. Michaela Straczynskiego („Oszukana” w reżyserii Clinta Eastwooda, „World War Z”). Serial opowiada o losach ośmiorga rozsianych po całym świecie bohaterów, którzy doświadczają potężnej wizji i wkrótce stają się ze sobą w niezwykły sposób połączeni. Dzięki temu widzą się i rozmawiają ze sobą tak jakby przebywali w tym samym miejscu, a oprócz tego znają swoje najskrytsze tajemnice. Sensaci nie tylko muszą się oswoić z nową zdolnością i przyzwyczaić do pozostałych członków gromady, ale również dowiedzieć się, dlaczego ich życie jest w niebezpieczeństwie. W sezonie 2 mroczne siły w dalszym ciągu śledzą ośmioro powiązanych ze sobą bohaterów. Sensaci poznają kolejne tajemnice OOB — tajnej organizacji szukającej gromady oraz innych podobnych osób — i muszą stanąć do walki z tymi, którzy chcą ich dopaść i zabić.

Zwiastun:

Unbreakable Kimmy Schmidt – Sezon 3 – 19.05.2017

Ellie Kemper w roli Kimmy Schmidt — kobiety, która po ucieczce z sekty rozpoczyna nowe życie w Nowym Jorku. Z plecakiem w ręku, parą trampek na nogach i kilkoma nieoddanymi książkami z biblioteki zamierza stawić czoło światu, o którym nie miała pojęcia. Kimmy jest naiwna, ale ma silną osobowość. Nic jej nie powstrzyma!

Zwiastun:

W serwisie pojawiają się publikacje tygodniowe. Sprawdź kalendarz najnowszych odcinków:

Platforma VOD zaprasza na kolejne sezony do seriali z nutką ciemnej strony mocy: Grimm, czwarty sezon już od 1 maja br; Dom grozy (znany szerzej jako Penny Dreadful) z trzecim sezonem już od 7 maja br.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!