News

Oficjalna strona kanału Polsat Sport z pierwszym własnym programem. Karolina Szostak współprowadzącą

Już jutro na stronie PolsatSport.pl zadebiutuje program „Po zdrowie” z udziałem Karoliny Szostak i Marty Kordyl. W formacie zobaczymy znane osobistości.

Stacja Polsat Sport zdecydowała się na produkcję własnego programu, który trafi tylko do internetu. Na oficjalnej stronie PolsatSport.pl już od 6 czerwca zadebiutuje format „Po zdrowie”. W programie Karolina Szostak i Marta Kordyl będą rozmawiały o zdrowym żywieniu i sporcie.

„Po zdrowie” na oficjalnej stronie kanału Polsat Sport. O czym będzie program?

W każdym odcinku Szostak i Kordyl pokażą jak przygotować zdrowy posiłek niezbędny także podczas aktywnego trybu życia. Według informacji podanych na stronie PolsatSport.pl, panie będą zapraszały znane osobistości. Wśród zaproszonych gości będzie m.in Maciej Dowbor (prezenter Telewizji Polsat), Jakub Rzeźniczak (piłkarz Legii Warszawy) czy Piotr Nowak (szkoleniowiec w Lechii Gdańsk).

Pomysł na własny program powstał po tym, jak Karolina Szostak skutecznie przeszła swoją metamorfozę. Dziennikarka podczas zniknięcia z anten Polsatu Sport przechodziła przez proces odchudzania, a także wydała książkę „Moja spektakularna metamorfoza” przy współpracy z Martą Kordyl.

Premierowe odcinki będą publikowane w każdy wtorek, a pierwszy z nich zadebiutuje już jutro. Program jest kierowany do wszystkich ludzi zmagających się z nadwagą i próbujących swoich sił w sporcie. Dzięki formatowi, serwis PolsatSport.pl może pozyskać więcej użytkowników, zwłaszcza kobiety, a tym samym zbudować lojalność wśród swoich czytelników.

Tagi

Dodaj komentarz

Comodo SSL banner
Close
Close

Dostarczamy newsy dzięki reklamom :)

Prosimy o wyłączenie wtyczki AdBlock lub dodanie serwisu VODnews.pl do białej listy. Gwarantujemy, że nasz reklamy nie przeszkadzają w przeglądaniu serwisu, ani nie irytują. Dziękujemy!
%d bloggers like this: